Model # 79942
| Model: | 79942 |
| Finish: | Stainless Steel |
| Frame: | Stainless Steel |
| Grip: | Full |
| Barrel length: | 4.2" |
| Capacity: | 5 Shot |
| Caliber: | 9mm |
| Hammer: | Standard |
| Weight: | 23 oz. |
| Model: | 79942 |
| Finish: | Stainless Steel |
| Frame: | Stainless Steel |
| Grip: | Full |
| Barrel length: | 4.2" |
| Capacity: | 5 Shot |
| Caliber: | 9mm |
| Hammer: | Standard |
| Weight: | 23 oz. |