Model # 73920
| Model: | 73920 |
| Frame & Component Finish: |
Stainless Steel |
| Frame: | Stainless Steel |
| Grip: | Classic Walnut Wood |
| Barrel length: | 2.2" |
| Capacity: | 5-shot |
| Caliber: | 9mm / .357 Magnum |
| Hammer: | Standard |
| Weight: | 23 oz. |
| Model: | 73920 |
| Frame & Component Finish: |
Stainless Steel |
| Frame: | Stainless Steel |
| Grip: | Classic Walnut Wood |
| Barrel length: | 2.2" |
| Capacity: | 5-shot |
| Caliber: | 9mm / .357 Magnum |
| Hammer: | Standard |
| Weight: | 23 oz. |