Model # 69965
| Model: | 69965 |
| Finish: | Blacknitride+TM |
| Frame: | Stainless Steel |
| Grip: | Full |
| Barrel length: | 6" |
| Capacity: | 5 Shot |
| Caliber: | 9mm |
| Hammer: | Standard Color Cased |
| Weight: |
| Model: | 69965 |
| Finish: | Blacknitride+TM |
| Frame: | Stainless Steel |
| Grip: | Full |
| Barrel length: | 6" |
| Capacity: | 5 Shot |
| Caliber: | 9mm |
| Hammer: | Standard Color Cased |
| Weight: |